Úvod

Veterinárna ambulancia Sliač

Vitajte na stránkach našej ambulancie. Sme tím lekárov, ktorý sa už viac ako 12 rokov stará o vašich miláčikov. Pri diagnostike ochorení spolupracujeme so zahraničnými laboratóriami, za pomoci ktorých máme prístup k najmodernejším diagnostickým možnostiam.
Ošetrovňa sa nachádza na okraji mesta Sliač, je preto veľmi pohodlne dostupná aj zo Zvolena a Banskej Bystrice. Pred ošetrovňou je veľké parkovisko s veľkým výbehom na venčenie psov.

Ordinačné hodiny


Po-Pia08:00 – 16:00(tel. objednávky)
 16:00 – 18:00(bez objednania)
Sobota09:00 – 10:00 
Nedeľana telefón 
 

Ďakujeme za telefonický dohovor vopred. V prípade, že nedvíhame (napr. vyšetrujeme, operujeme … pacienta), ozveme vám sa my neskôr.


Časové rozpätie od 16.00 do 18.00 hodiny je venované hlavne prevencii (vakcinácie, odčervenie, čipovanie…) a časovo nenáročným zákrokom a ochoreniam. Venujú sa Vám väčšinou dvaja lekári pre plynulé vybavenie vašich miláčikov.

Našim pacientom sa venujeme celý deň a aj počas víkendu. Od 8:00 máme plánované operácie a riešime ochorenia náročnejšie na diagnostiku (RTG, sono, laboratórne testy …). Preto je vhodné ozvať sa telefonicky vopred a dohodnúť si termín, aby nekolidoval s poobedňajšími ordinačnými hodinami. Pomôžete nám, aby sme sa dostali domov do 20:00, ale hlavne pomôžete vašim štvornohým priateľom, ktorí dostanú čas na kvalitné vyšetrenie či ošetrenie.